Start  /  Aktualności  /  2019/2020  /  G Suite dla Szkół i Uczelni

G Suite dla Szkół i Uczelni

Nowe technologie w naszej szkole zagościły już na dobre.

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, nie zwalniamy tempa ani na sekundę. Za nami już drugi tydzień intensywnej nauki ONLINE na platformie G Suite dla Szkół i Uczelni.

Z powodzeniem prowadzimy zajęcia, wykorzystując nowoczesne usługi Google m.in. Classroom, Meet, Gmail, Kalendarz i Dysk. Z nowymi wyzwaniami bardzo dobrze radzą sobie zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Brawa dla nich :)

Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki których zaangażowaniu udało nam się wcielić w życie naukę online. Szczególne podziękowania dedykujemy gronu pedagogicznemu, które stanęło na wysokości zadania.

Dziękujemy również firmie Media Consulting Robert Abramowicz, dzięki której udało nam się sprawnie i skutecznie wdrożyć w naszej szkole narzędzia do nauki on-line.

Chcemy również serdecznie podziękować Zarządowi SKT nr 132 STO oraz Państwu Rodzicom za zaangażowanie, współpracę i wszystkie ciepłe słowa, które jeszcze bardziej motywują Nas do pracy i działania.

Iwona Bekisz