Start  /  Aktualności  /  2019/2020  /  Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Uczniowie i rodzice, rozpoczęcie nowego roku szkolnego tuż tuż.. Postanowiliśmy spotkać się ze wszystkimi we wtorek 1 września.
O godzinie 9.00 zapraszamy uczniów klas Ia, 1b, II, III i IV, zaś o 10.30 uczniów klasy V, VI, VII i VIII. Po powitaniu na boisku szkolnym, tylko uczniowie kl. I wraz z rodzicami wejdą do swoich sal. Uczniowie klasy II, III i IV udadzą się do klas tylko z wychowawcami. Wchodząc do szkoły, dezynfekujemy ręce i wszyscy zakładamy własne maseczki.
O godzinie 10.30 zapraszamy uczniów klasy V, VI, VII i VIII. Po krótkim spotkaniu na boisku szkolnym tylko uczniowie udadzą się do swoich klas z wychowawcą. Uczniowie dezynfekują ręce i muszą mieć własną maseczkę, którą zakładają tylko podczas przejścia przez korytarz. Będąc w klasie, maseczkę zdejmują.

Wszystkich rodziców zapraszamy 1 września na zebranie z wychowawcami klas.
kl. I-IV g. 17.30
kl. I i IV - wejście do szkoły oznaczone "B"
kl. II i III - wejście do szkoły oznaczone "A"
Wchodząc do szkoły dezynfekujemy ręce i zakładamy maseczkę, którą można zdjąć na spotkaniu z wychowawcą w sali.

Kl. V - VIII g. 18.30
Kl. V i VIII wejście oznaczone "B"
Kl. VI i VII wejście oznaczone "C"
Wychodząc z zebrania zakładamy maseczkę.
Do zobaczenia we wtorek.