Start  /  Aktualności  /  2019/2020  /  Spotkanie z uczestnikiem 10 edycji programu „THE VOICE OF POLAND”!

Spotkanie z uczestnikiem 10 edycji programu „THE VOICE OF POLAND”!

Dnia 18.05.2020r. w klasie piątej odbyło się niezwykłe spotkanie dzieci z Arnoldem Kłymkiwem- śpiewakiem operowym, a także uczestnikiem 10 edycji programu „The Voice of Poland” z którym poruszaliśmy tematy dotyczące śpiewu, przygotowań do występów, sposobów na zwalczanie tremy, możliwych ścieżkach rozwoju młodego adepta sztuki wokalnej oraz samego udziału w programie tego artysty. Arnold Kłymkiw opowiedział nam również, jakie emocje towarzyszyły mu przed, w trakcie i po udziale w programie rozrywkowym, a także o cechach, jakie powinien posiadać profesjonalny wokalista estradowy. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, dzieci mogły uzyskać bezpośrednią odpowiedź od artysty na nurtujące je pytania dotyczące śpiewu oraz udziału w programach rozrywkowych.