Start  /  Aktualności  /  2020/2021  /  Integracja w Pomiechówku

Integracja w Pomiechówku

16 września w piękny, słoneczny dzień klasa 7 pojechała pociągiem do Pomiechówka. Wszyscy uczniowie – łącznie z Panią Dyrektor – wychowawczynią klasy - byli bardzo podekscytowani. Najpierw wybraliśmy się na spacer doliną Wkry, a droga zawieszona była w koronach drzew. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy o różnych ptakach i drzewach. Po drodze minęliśmy wieżę – obserwatorium ornitologów. Gdy zeszliśmy już na ziemię, odkryliśmy dwa niezwykłe miejsca do zabawy – tyrolkę i ogromną karuzelę. Sprawiły nam bardzo dużo radości!

Następnie całą klasa poszliśmy na kebab i pizzę, które były wyśmienite! Później poszliśmy na plażę nad Wkrą, gdzie odbyła się godzina wychowawcza. Siedząc sobie na kocykach, dyskutowaliśmy o szkolnej samorządności, omawialiśmy plan pracy klasy i klasowe kalendarium i rozegraliśmy konkurs.
Ale prawdziwą frajdę sprawiła nam pogoda dzięki której mogliśmy wejść do wody i chociaż mogliśmy wejść tylko do kolan, to i tak wyszliśmy z niej cali mokrzy! Na szczęście zdążyliśmy wyschnąć.

To był dzień pełen wrażeń! A nie można by takiej wyprawy powtarzać każdego tygodnia…?
Zrelacjonował Kuba Andrukiewicz kl. VII