Start  /  Aktualności  /  2020/2021  /  Świetlicowy Konkurs Głośnego Czytania

Świetlicowy Konkurs Głośnego Czytania

29 września odbył się Świetlicowy Konkurs Głośnego Czytania. Udział wzięli uczniowie klasy II i III. Dzieci przygotowały fragmenty swoich ulubionych książek, i prezentowali (czytali) przed uczniami klas I-III, którzy byli jednocześnie jurorami. Nagradzali uczestników brawami, jednocześnie wybierając zwycięzcę.
Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Publiczność miała okazję posłuchać klasyki literatury dziecięcej. Bardzo się cieszymy, że młodzi ludzie nadal sięgają po książki swoich rodziców i dziadków, na przykład "Dzieci z Bullerbyn", czy "Plastusiowy Pamiętnik". Jak się okazuje zawarta w literaturze tematyka i problemy są ponadczasowe, nadal uczą i bawią dzieci...