Start  /  Komunikaty  /  2019/2020  /  Rekrutacja do klasy 1 w roku szklonym 2020/21

Rekrutacja do klasy 1 w roku szklonym 2020/21

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją uprzejmie informuję, że zmieniły się zasady rekrutacji do klasy 1 w roku szklonym 2020/21. Dziś otrzymaliście Państwo informację o przyjęciu dziecka do szkoły. Zgodnie zapisem w regulaminie rekrutacji w ciągu 7 dni od dnia ogłoszenia wyników, czyli 25 marca należy wpłacić na konto SKT nr 132 STO w Legionowie opłatę wpisową i rekrutacyjną, której wysokość znajdziecie Państwo w załączonej na stronie szkoły: www.sto35.edu.pl w zakładce „Rekrutacja”.

Po 25 marca należy podpisać umowę o świadczenie usług edukacyjnych. Jak wynika z sytuacji, w której się wszyscy znaleźliśmy, nie będzie to możliwe przynajmniej do 15 kwietnia, dlatego uznajemy, że wpłata wpisowego jest wiążąca i zastępuje umowę do czasu jej podpisania.

W dokumentach rekrutacji jest umowa do pobrania. Proszę się zapoznać z jej treścią.

Iwona Bekisz