Start  /  Strefa rodzica  /  1% PODATKU NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY

1% PODATKU NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY

Szanowni Rodzice, podarujcie 1% podatku

na SZKOŁĘ SWOJEGO DZIECKA

Samodzielne Koło Terenowe nr 132 STO w Legionowie - organ prowadzący Społeczną Szkołę Podstawową nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki temu możemy pozyskać dodatkowe fundusze dla Szkoły, które są w całości przekazywane na wspieranie działań edukacyjnych prowadzonych w naszej placówce.

Numer KRS 0000027457

Składamy serdeczne podziękowania za przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszego Koła za rok ubiegły i będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo wesprzeć nasze edukacyjne działania w tym roku. Jest nam bardzo miło, że dotąd tak wiele osób dostrzega zalety nowoczesnego nauczania i wspomaga naszą Szkołę.

W 2017 roku, planujemy przeznaczyć pozyskane fundusze na nowoczesne wyposażenie sal lekcyjnych i wzbogacanie bazy pomocy dydaktycznych w związku z powstaniem 8 klasowej szkoły podstawowej.

Jak przekazać 1% podatku SKT Nr 132

Społecznego Towarzystwa Oświatowego?

Należy wypełnić odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28 – poz. 125, 126; PIT-36 – poz. 310, 311; PIT-36L – poz. 95, 96; PIT-37 – poz. 131, 132; PIT-38 – poz. 58, 59). Można również przekazać organizacji opp 1% podatku od dochodu pochodzącego ze sprzedaży nieruchomości. W tym przypadku, składając formularz PIT-39, należy wypełnić poz. 51, 52.

Po obliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia za rok 2016, we wskazanych rubrykach zeznania podatkowego wpisujemy numer KRS, pod jakim widnieje

SKT Nr 132 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Legionowie.

Serdecznie dziękujemy dotychczasowym Darczyńcom!

Prosimy przekazać tę wiadomość swoim bliskim, przyjaciołom, znajomym, ludziom, którym leży na sercu dobra edukacja naszego społeczeństwa.