Start  /  Aktualności  /  2021/2022  /  Pierwszy wiosenny dzień leniucha

Pierwszy wiosenny dzień leniucha

Rada Samorządu Uczniowskiego, zachęca wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników, aby w najbliższy poniedziałek, tj.21.03, w pierwszy dzień wiosny zwolnić nieco tempo i wspólnie poleniuchować.

Co proponujemy?

- Ubierzmy się tak, jak w leniwą sobotę. Może to być rozciągnięty domowy dres, ulubiona pidżama, szlafrok, ukochane papucie.
- Niech królują kolory wiosenne! Możecie przypominać kwiaty, rozwijające się pąki, czy listki. (Wiemy, że klasy 1-3 przebierają się wiosennie możemy do tego się również przyłączyć)
- Pokażmy swoje zainteresowania! Wspólnie śpiewajmy, pokażmy kolegom, koleżankom, nauczycielom nasze pasje.
- Wspólnie pomalujmy, zróbmy wiosenny kolaż.
- Nauczycielu, pokaż nam lekcję, od której pokochamy Wasz przedmiot, albo opowiedzcie nam coś o sobie.
- Przede wszystkim nie spieszmy się! Niech nam ten dzień przeminie powoli, cieszmy się każdą godziną spędzoną w szkole!

W końcu jest to nasz drugi dom!

Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem.