Start  /  Komunikaty

Komunikaty

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Szanowni Państwo,

w załączeniu list Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020.

List Prezesa Społecznego Towarzystwa Oświatowego z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo,

w załączeniu list Pana Zygmunta Puchalskiego - Prezesa Społecznego Towarzystwa Oświatowego z okazji zakończenia roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego w szkole z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców, z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego. więcej informacji

Ochrona ubezpieczeniowa

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na Covid-19 – chorobę wywołaną wirusem SARS-CoV-2 chcemy przekazać informacje o naszej odpowiedzialności i ochronie ubezpieczeniowej, którą objęte są dzieci. więcej informacji

Apel do rodziców i uczniów

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów.

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa więcej informacji

Rekrutacja do klasy 1 w roku szklonym 2020/21

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją uprzejmie informuję, że zmieniły się zasady rekrutacji do klasy 1 w roku szklonym 2020/21. więcej informacji

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Decyzją Prezesa Rady Ministrów zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze są zawieszone w dniach od 16 do 25 marca 2020 roku.

Komunikat MEN

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną

W dniu 9 marca (poniedziałek), będziemy umawiać godziny spotkań na rozmowę kwalifikacyjną, na rekrutację, która odbędzie się 14 marca 2020 roku.

II Konferencja Pedagogicza STO pt. „RODZICE W SZKOLE”

Zarząd Główny Społecznego Towarzystwa Oświatowego oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli STO zapraszają na  II Konferencję Pedagogiczną STO pt. „RODZICE W SZKOLE”

Kiedy: 7 marca 2020 roku, godz. 11.00–16.00

Gdzie: Zespół Szkół STO na Bemowie (Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 67a) więcej informacji