Start  /  Aktualności  /  2021/2022  /  Powitanie - nowy rok szkolny

Powitanie - nowy rok szkolny

Pełni nadziei i optymizmu zaczynamy nowy rok szkolny, licząc na to, że będzie on inny i znacznie lepszy, niż poprzedni. Wierzymy, że będziemy mogli spotykać się codziennie w szkole i robić to, co kochamy najbardziej - wprowadzać Was w magiczny świat wiedzy, a to wspólne podróżowanie będzie dla nas wszystkich fantastyczną przygodą. Życzę Wam, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić mając poczucie bezpieczeństwa i przynależności do naszej szkolnej wspólnoty. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając „że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami…”

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami i rozwojem Waszych dzieci.

Iwona Bekisz