Start  /  Aktualności  /  2021/2022  /  Spotkanie z kanadyjskim autorem i edukatorem

Spotkanie z kanadyjskim autorem i edukatorem

12 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z kanadyjskim autorem i edukatorem, zajmującym się sprawami kosmosu. Pan Bruce Callow z ramienia z NASA oraz Costa Rica Institute of Technology prowadzi działania popularyzatorskie w zakresie edukacji kosmicznej, a obecnie przebywa w Polsce pomagając jako wolontariusz uchodźcom z Ukrainy. Spotkanie było świetną okazją, żeby nie tylko dowiedzieć się wielu nowych rzeczy o kosmosie i lotach w kosmos, ale także aby poćwiczyć swój angielski (zajęcia były w całości w tym właśnie języku). Nasi uczniowie dowiedzieli się też paru rzeczy o Kanadzie i zapytali o wrażenia naszego gościa z pobytu w Polsce. Nasz gość był zachwycony gościnnością naszych uczniów, ich wiedzą i ciekawością świata. Mamy nadzieję na kolejne spotkania w przyszłości.