Start  /  Oferta edukacyjna  /  Dwujęzyczność  /  Egzaminy Cambridge English

Egzaminy Cambridge English w Społecznej Szkołe Podstawowej nr 35 im Noblistów Polskich STO w Legionowie

Egzaminy Cambridge English to uznawane i honorowane na całym świecie certyfikaty, potwierdzające znajomość języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Egzaminy Cambridge English przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Certyfikaty Cambridge English to często pierwszy krok w budowaniu kompetencji językowych zarówno na potrzeby dalszej edukacji jak i pracy zawodowej.

SSP nr 35 im. Noblistów Polskich zaprasza do skorzystania z bogatej oferty egzaminacyjnej oraz z kursów przygotowujących do egzaminów. Już w sesji wiosennej 2014 oferujemy możliwość zdawania egzaminów YLE, KET for Schools, PET for Schools oraz FCE for Schools (w przypadku grupy min.7 osób). Wszystkie części egzaminów odbywać się będą w SSP nr 35 im. Noblistów Polskich w Legionowie. Kandydaci zarejestrowani przez naszą placówkę mogą otrzymać atrakcyjne zniżki od opłat egzaminacyjnych.

SSP nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie oferuje również atrakcyjne kursy przygotowujących do egzaminów Cambridge English (KET i PET for Schools, YLE), prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów w naszej placówce.

Szczegółowe informacje o egzaminach, terminach oraz opłatach znajdują się w pozostałych zakładkach. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.