Start  /  Aktualności  /  2020/2021  /  Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Drodzy Uczniowie!
Już w najbliższy weekend, tj. 25-27.09, będziecie mogli wybrać swoich przedstawicieli do Rady Samorządy Uczniowskiego. Zgodnie z paragrafem 5 Regulaminu Samorządu Uczniowskiego  do Rady wybieramy cztery osoby, które będą pełniły funkcje: przewodniczącego, zastępcy przewodniczącego, skarbnika, sekretarza.

W roku szkolnym 2020/2021 do Rady SU kandydują:

Juliusz Bojanowski, klasa 7.
Lena Czynszak, klasa 5.
Natalia Engelbrecht, klasa 4.
Emil Kacperek, klasa 8.
Stanisław Karapyta, klasa 4.
Jan Kiryłów,klasa 6
Paweł Kiryłów, klasa 6.
Maja Kochańska, klasa 7.
Laura Leszczyńska, klasa 5.
Natalia Poświata, klasa 8.
Zosia Tyczka, klasa 7.

Zachęcamy Was do zapoznania się z prezentacją kandydatów:

Do pobrania plik .pdf

Chcąc  zagłosować, musicie być zalogowani na szkolnym e-mailu. Pragnę przypomnieć, że w głosowaniu mogą wziąć udział WYŁĄCZNIE uczniowie, jeżeli zostanie oddana większa ilość głosów, niż wskazuje to lista uprawnionych do głosowania, wybory zostaną automatycznie UNIEWAŻNIONE i powtórzone 28 września stacjonarnie w szkole. Na formularzu do wyborów znajduje się instrukcja proszę, abyście się z nią zapoznali. Głosy można przesyłać do 27 września do godz. 20.00.

Oto link do formularza wyborczego: https://forms.gle/tp5X6aq9wKTMbmji9

Opiekun Samorządu Uczniowskiego,